Unikkatil hap konkurs per fansat e ti !

Reperi Unikkatil para disa ditesh njoftoj qe ka ne plan ta bej nje tour neper Evrop, ndersa diten e djeshme aj publikoj nje gar per fansat e ti e cila ka te bej me ” Dizajni me i fort “, ne kete konkurs kan te drejt te marrin pjes te gjith mirepo nuk kan te drejt qe te dergojn me shume se nje dizajn.Per kete pune ai permendi edhe disa shperblime:

 

Vendi 1 : 500 euro + 2 bileta per Koncert + nje befasi

Vendi 2: 300 euro + nje befasi

Vendi 3: 150 euro

 

Gara tashme eshte e hapur dhe perfundon me daten 14 Janar 2017 ne ore 20:00

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *