Abbi vjen me një keng të re

Reperi nga Mitrovica, Abbi ka sjell një këng të re, e cila po pëlqehet mjaft shumë nga publiku, kjo këng fillimisht ka dal vetëm Audio por Abbi përmes një postimi në Facebook lajmron se kësaj këng do ti bashkangjes dhe videoklipin.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *