Featured Content

Blaze me këng të re!

Reperi nga Fushë Kosova , Blaze këto ditë ka sjell një këng të re e cila është e stilit "Rap Undergorund",ashtu siq e ka edhe vet titullin "RRUGVE".Reperi për faqen…
Read More

Noizy me koncert gjigand

Noizy mbrëmjen e kaluar ka mbajtur një koncert ne sheshin "Skenderbe" në Tiranë.Atu thuhet se kan qenë të prezent mbi 100.000 te pranishëm.Ky njëherësh është edhe koncerti me i madh…
Read More

Nikinjoo diss për repera ?

Reperi i ri Nikinjoo disa ditë më herët ka publikuar një këng të re, ku nga disa u mendua se ishte diss për repera, mirëpo me sa duket nuk ishte…
Read More

“UZI” nga S4MM

Reperi S4MM sjell kengën më të re "UZI".Reperi ka paralajmruar shumë projekte të reja gjatë këti viti.   https://www.youtube.com/watch?v=GgSEofHeuQA
Read More

Insane dhe R-Jan vine me “STRONG”

Insane dhe R-Jan jan dy emra të ri në skenën tonë ata sot erdhën me një bashkëpunim,bëhët fjalë për kengën e tyre më të re "STRONG".Një këng e stilit rep…
Read More

KIA sjell kengen Poet

Reperi nga Mitrovica KIA Felon sot publikoj kengën e ti më të re të titulluar "POET", tematika e kësaj kënge është kryesisht histori e reperit e përjetuar nga ai.KIA gjithashtu…
Read More

Noizy dhe Enca prishin raportet ?

Reperi Noizy dhe antarja e ti e grupit Enca duket se kan prishur raportet, krejt kjo si pasojë e një interviste të bër nga Enca për emisionin Prive rreth kontratës…
Read More

Ledri dhe Lumi B sjellin kengën “Krejt shokt e mi”

Ledri dhe Lumi B sot kan sjell kengën e re e cila titullohet "Krejt Shokt e Mi", kjo kengë është e realizuar edhe me videoklip teksti si gjithmonë nga 2…
Read More

Ekskluzive:PINT së shpejti me një bashëpunim me Molotov Lab dhe Low Budget

Sipas disa disa burimeve kemi informata se labeli Molotov Lab do të gjirojë një videoklip të ri në bashkpunim me labelin PINT. Ky mega bashkpunim pritet të mbetet si surprizë…
Read More